Antradienį rungtynėmis Badalonoje startavo naujas Eurolygos sezonas. Po dramatiško rungtynių finalo pirmąją pergalę šventė Atėnų „Panathinaikos“ klubas, išvykoje 82:79 (20:27, 10:21, 24:16, 28:15) palaužęs Badalonos „Joventut“.

Jau pirmo ketvirčio pabaigoje „Joventut“ susikrovė 7 taškų pranašumą (27:20), o įpusėjus antrajam po įspūdingo spurto 17:0 ispanų persvara išaugo iki 24 taškų. Visgi iki didžiosios rungtynių pertraukos Sani Beširovičius ir Mike'as Batiste tolimais metimais sumažino savo komandos atsilikimą iki 18.

Po ilgosios pertraukos graikai ėmė tolydžiai mažinti savo deficitą ir jau 29-tąją rungtynių minutę „Joventut“ pirmavo vos 6 taškais – 60:54.

Paskutinėje susitikimo ketvirtyje šeimininkai padidino savo pranašumą iki saugios 14 taškų persvaros (71:57), tačiau „Panathinaikos“ sugebėjo niekais paversti visą ispanų darbą ir 38-tąją rungtynių minutę rezultatas buvo lygus 73:73. Netrukus „Panathinaikos“ persvėrė rezultatą 77:75, o „Joventut“ nesugebėjo realizuoti dviejų baudos metimų.

Vėliau badaloniečiems neliko nieko kito, kaip stabdyti varžovus pražangomis. Taikliai baudos metimus metę „Panathinaikos“ krepšininkai iškovojo pergalę.

Lietuvių indėlis prie „Panathinaikos“ pergalės žymus nebuvo – Ramūnas Šiškauskas aikštelėje praleido 13 minučių, per kurias prametė abu mestus dvitaškius metimus. Robertas Javtokas taip pat nepasižymėjo. Jis per 4 minutes suspėjo tik pramesti 2 baudos metimus.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste 25, Dimitris Diamantidis 17, Tony Delkas 13, Dejanas Tomaševičius 11.

„Joventut“: Elmeras Benettas 21, Andriew Bettsas 15, Rudy Fernandezas 14.

Atrinkti (0) Visi (6)
Jauciu, kad siemet graiku klubu Panathinaikos tiek Olimpiakos auksciausi tikslai gali skandalingai subliuksti. Atlyginimai Maco, Javtoko, Siskausko vienos didziausiu europoje, o vienas traumuotas, kiti arba neisnaudojami arba prastai zaidzia. Ot bus fiasko kai nepateks nei viena i Final 4 :) Zaidzia komanda, o ne asmenybes.
2006-10-25
+1
Labai gaila, kad jokia televizija nerode siu rungtyniu. Knietejo paziuret, kaip atrodo ispanu super talentas R. Rubio (jei neklystu, tik visai neseniai jam suejo 16 metu, o gal vis dar 15) ir zinoma kaip lietuviams sekasi grieztuose dktatoriaus gniauztuose.
2006-10-25
+2
nagi nagi, panasu kad panatinaikos buksuoja... kaip sake peejay tai negali issirinkti optimalaus starto penketo is ilgo suolelio... o tai manau jau trenerio beda.