Be pralaimėjimų Rusijos pirmenybėse toliau žengia trijų lietuvių vedamas Kazanės „Uniks“ klubas. Jis antradienį namie 87:66 (23:10, 21:21, 20:17, 23:18) sutriuškino Surguto „Universitet“ krepšininkus. Antano Sireikos auklėtiniai iškovojo trečiąją pergalę ir nusileidžia tik ketverias rungtynes laimėjusiai Maskvos CSKA komandai.

Šį kartą lietuviai vėl buvo vieni pagrindinių pergalės kalvių. Antras pagal rezultatyvumą komandoje buvo Kšyštofas Lavrinovičius, kuris per 22 minutes pelnė 16 taškų (6/13 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/8 baudų) ir atkovojo 10 kamuolių. Aukštaūgis taip pat blokavo net 6 varžovų metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius bei kartą prasižengė.

Jo komandos draugas Darjušas Lavrinovičius per 32 aikštėje praleistas minutes pelnė 14 taškų (6/12 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 13 kamuolių ir atliko net 8 rezultatyvius perdavimus. Taip pat aukštaūgis perėmė 4 kamuolius bei blokavo 2 metimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Saulius Štombergas rungtyniavo 24 minutes, per kurias surinko 12 taškų (2/2 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei blokavo 2 metimus. Jis taip pat kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rezultatyviausias „Uniks“ gretose buvo Sergejus Čikalkinas, kuris surinko 21 tašką. Jahoras Mesčarakovas į savo sąskaitą įsirašė 14 taškų.