Svarbią pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio krepšininkai išvykoje 81:80 (21:13, 22:20, 16:19, 22:28) palaužė Valmieros „Lačpėša alus“ komandą.

Šiose rungtynėse „Neptūnas“ ir vėl vertėsi be Vitalijaus Stanevičiaus. 200 cm ūgio puolėjas nuo praėjusio ketvirtadienio (10.19) dėl sinusito guli ligoninėje. 23 metų krepšininkas jau praleido vienas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes su Marijampolės „Sūduva“.

Įpusėjus antrajam kėliniui po taiklaus Ronaldo Dorsey tritaškio „Neptūno“ pranašumas siekė 18 taškų (36:18), tačiau Valmieros krepšininkai nepalūžo ir sparčiai pradėjo mažinti atsilikimą.

38-ąją rungtynių minutę po taiklaus Martino Berkio tritaškio rezultatas tapo lygus (72:72). Likus žaisti 7 sekundes klaipėdiečiai priekyje buvo minimaliu skirtumu (79:78), bet abu baudos metimus pataikęs Dorsey padidino svečių persvarą iki 3 taškų (81:78), kurią Valmieros krepšininkams pavyko sumažinti tik iki minimumo.

Per paskutines 2 ketvirtojo kėlinio minutes abi komandos kartu sudėjus metė net 18 baudos metimų.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 29 taškai (17/18 baudų, 10 atk. kam.), Ronaldas Dorsey 16, Evaldas Dainys 11 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Michailas Anisimovas 8, Andrius Petkūnas 7, Vaidotas Pridotkas 6.

„Lačplėša alus“: Edgaras Rekis 22 taškai, Andrejus Jansonas 22 (13 atk. kam.), Martinas Berkis 11, Edmundas Gabranas 8.

Atrinkti (0) Visi (9)
I Zalgiri Zavackas tikrai neis. Nieks ten jo neims. Per daug jis prastas zaidejas.
2006-10-26
+1
kuo toliau tuo zaveckas axujelniau losia:Dbet klausymas ar jis neptune ilgaj dar pasiliks? iseis i kita kluba pwz zalgiry ir trins ten suola!!! taj kancofke kad geriau tegu neiseina is neptuno :DDDD
2006-10-26
+2
reikia butinai siaulius isdulkinti parodyti kas cia padeties seimininkas siemet :D
2006-10-25
+1
Nespes taip atsigaut per viena dvi dienas. Savaites begije tai dar dar. Siauliai tai vos pasivelka, nebus sunku laimet
2006-10-25
+2
Labai svarbi pergalė! Šiaulius palaužę galėtume mėgint po pirmo rato įsitvirtint ne tik 3-oje vietoje, bet ir 2-oje :) reikia nebešvaistyt taškų prieš visokius Barons...grįš Vitalka išvis jėga bus, tikėkimes šeštadienį jau galės žaisti, nors labai abejoju.