Salonikų „Aris“ pergalingai sugrįžo į Eurolygą. Pirmąsias rungtynes po 14 metų pertraukos stipriausioje Europos lygoje žaidę graikai 66:58 (17:17, 21:9, 17:25, 11:7) įveikė Stambulo „Fenerbahce/Ulker“.

Salonikų krepšininkai atitrūko antrajame kėlinyje, kai po spurto 13:1 susikrovė 12 taškų persvarą (36:24). Trečiajame kėlinyje po Jeremiah Massey dėjimo „Aris“ vis dar solidžiai pirmavo (53:39), tačiau Damiro Mrsičiaus tritaškis inicijavo svečių spurtą 10:0 ir iš šeimininkų persvaros nieko nebeliko – 53:49.

Toks pat skirtumas buvo ketvirto kėlinio viduryje (62:58), tačiau per likusias puspenktos minutės šeimininkai sukaustė varžovus aklinos gynybos gniaužtuose – „Fenerbahce/Ulker“ nebesugebėjo pelnyti nė taško, o dvi Salonikų krepšininkų atakos pasibaigė rezultatyviai ir jie įtvirtino pergalę.

„Aris“ ekipos legionierius Simonas Serapinas negavo daug laiko pasireikšti. Per 3 minutes jis pelnė 4 taškus (1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, po kartą prasižengė ir išprovokavo pražangą.

„Aris“: Michaelas Wilkinsonas 16, Alexas Scalesas 14, Mahmoudas  Abdul-Raufas 11, Jeremiah Massey 8 (13 atk. kam.).

„Fenerbahce/Ulker“: Ibrahimas Kutluay 18, Kasparas Kambala 12, Mirsadas Turkčanas 10 (14 atk. kam.).