Be dviejų aukštaūgių rungtyniavusi Vitorijos „Tau Ceramica“ pirmosiose savo Eurolygos rungtynėse parodė kovingumą, tačiau pergalei to nepakako. A grupės dvikovoje išvykoje žaidę baskai 78:97 (22:29, 20:21, 23:20, 13:27) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiakos“ pranašumą.

Vitorijos ekipa šiose rungtynėse turėjo verstis be priekinės linijų žaidėjų Tiago Splitterio ir Diego Fajardo, o traumą ne visiškai išsigydęs Luisas Scola išbėgo į aikštę, tačiau žaisdamas pirmąsias rungtynes po ilgos pertraukos priminė tik savo paties šešėlį.

Tuo naudodamiesi „Olympiakos“ krepšininkai nuo pirmųjų susitikimo akimirkų žaidė per savo aukštaūgius, greitai įgijo devynių taškų persvarą 19:10. Visgi Igoris Rakočevičius pataikė tris tritaškius iš eilės, o baskai, per pirmąsias 10 minučių įmetę net šešis tolimus metimus, kiek priartėjo (25:22).

Nesulaikomai antrajame ketvirtyje žaidęs „Olympiakos“ naujokas Alexas Ackeris dominavo visose aikštės vietose ir padėjo savo ekipai įgyti 16 taškų persvarą – 46:30. Panašus pranašumas buvo ir trečio kėlinio viduryje (66:52), tačiau zoninę gynybą panaudoję svečiai pradėjo sparčiai vytis varžovus ir po Kaya Pekerio dvitaškio komandas skyrė vos 2 taškai – 67:65.

Ketvirto kėlinio pradžioje Pablo Prigioni pataikęs tritaškį vėl priartino savo ekipą (68:70), tačiau tada šeimininkai spurtavo 17:2 ir išsprendė visus klausimus.

„Olympiakos“: Alexas Ackeris 25 taškai (13 atk. kam., 7 kld.), Henry Domercantas 19, Andrija Žižičius 18, Ryanas Stackas 10.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 19, Zoranas Planiničius 15, Serkanas Erdoganas 13.

„Olympiakos“ pataikė 60 proc. dvitaškių (30/50) ir įtikinamai laimėjo kovą dėl kamuolių 48-23.

to Thunderstorm > O kur as parasiau kad Ackeris blokavo metima? Taigi aiskiai parasyta, kad geriausias RUNGTYNIU epizodas.
2006-10-27
To MariusSt: Ji blokavo Stack, ne Acker.
To BeaST: Tai dabar jau pataise!
2006-10-26
kuzma tu akinius nusipirk matai cia ne tritaskiai o dvitaskiai :D
2006-10-26
+1
Alexas Ackeris tai ispudingai suzaide. Jei ne klaidos tai pasirodymas butu idealus. Geriausias rungtyniu epizodas - nerealus stogas House'ui...