Nesėkmingai pasiruošimą naujam Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui baigė Klivlendo „Cavaliers“ ekipa. Ji septintosiose ikisezoninėse rungtynėse 81:83 (25:17, 22:26, 18:17, 16:23) nusileido Dalaso „Mavericks“ ir patyrė šeštą nesėkmę.

Rezultatui esant 81:81, „Cavaliers“ triskart iš eilės nesugebėjo užbaigti atakų, o „Mavericks“ aukštaūgiai Desagana Diopas ir Austinas Croshere‘as įmetė po baudą, įtvirtindami pergalę.

22 minutes žaidęs „Cavaliers“ vidurio puolėjas Žydrūnas Ilgauskas surinko 9 taškus (4/6 dvit., 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, triskart prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 13, Drew Goodenas 10, Žydrūnas Ilgauskas 9.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 17, Devinas Harrisas 14, Jerry Stackhouse’as 12.

Tai buvo paskutiniosios „Cavaliers“ rungtynės prieš prasidedant oficialiam NBA sezonui. Pirmąjį naujo NBA sezono mačą Klivlendo krepšininkai žais lapkričio 1 d. prieš Vašingtono „Wizards“.

•

Pralaimėjo ir Martyno Andriuškevičiaus Čikagos „Bulls“ klubas, išvykoje 105:109 (25:20, 15:20, 21:29, 31:23, 13:17) po pratęsimo turėjęs pripažinti Minesotos „Timberwolves“ persvarą.

Andriuškevičius žaidė 5 minutes ir prametė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo kamuolį ir triskart prasižengė.

„Bulls“: Kirkas Hinrichas 21, Chrisas Duhonas 15, Tyrusas Thomasas 12, Luolas Dengas 11, Andresas Nocioni ir Malikas Allenas po 10.

„Timberwolves“: Ricky Davisas 15, Randy Foye 14, Markas Blountas ir Kevinas Garnettas po 13, Trentonas Hassellas 11, Eddie Griffinas 10 (12 atk. kam.).