ULEB taurės laimėtojai Maskvos „Dinamo“ krepšininkai turėjo kautis visas 40 minučių, kad įrodyti savo pranašumą prieš stipriausią Vokietijos komandą. „Dinamo“ ketvirtadienį savo aikštėje 75:68 (21:15, 20:6, 16:22, 18:25) įveikė Kelno „RheinEnergie“.

Antro kėlinio pabaigoje spurtavę 18:2 rusai prieš ilgąją pertrauką įgijo didžiausią persvarą rungtynėse – 41:21. Po trijų kėlinių šeimininkai vis dar tvirtai pirmavo (57:43), tačiau Vokietijos čempionai neketino pasiduoti.

Pelnę 10 taškų be atsako jie priartėjo (59:53) ir sugrąžino intrigą. Po Demondo Malleto dvitaškio paskutinę mačo minutę komandas skyrė vos 3 taškai (68:65), tačiau šiuo lemiamu metu šeimininkams pergalę įtvirtino jauniausias jų žaidėjas. Septyniolikmetis Dimitrijus Khostovas sumetė abi baudas ir padidino savo ekipos persvarą iki saugios 5 taškų – 70:65.

„Nusipelnėme šios pergalės. Pirmoje rungtynių dalyje žaidėme gerą krepšinį, o antrojoje kiek praradome susikaupimą – galbūt tam įtakos turėjo tai, kad prieš rungtynes keturias valandas buvome įstrigę transporto spūstyje“, – po mačo spėliojo nugalėtojų treneris Dušanas Ivkovičius.

„Dinamo“: Travisas Hansenas 18, Lazaros Papadopoulos 14, Antonis Fotsis 12, Bojanas Popovičius ir Dimitrijus Khostovas po 11.

„RheinEnergie“: Demindas Malletas 16, Marcusas Faisonas 13, Marcinas Gortatas 12.