Pergale Eurolygos sezoną pradėjo ir Stambulo „Efes Pilsen" krepšininkai. Jie namie po atkaklios kovos 71:67 (10:12, 19:18, 22:21, 20:16) įveikė Lenkijos čempionę Sopoto „Prokom Trefl" ekipą.

Po trijų kėlinių rezultatas dar buvo lygus (51:51), tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir įgijo 8 taškų pranašumą (64:56). Nors lenkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 3 taškų, pasivyti iniciatyvą perėmusių varžovų jie nesugebėjo.

Startiniame penkete rungtynes pradėjęs Tomas Masiulis pralaimėjusiems per 25 minutes pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų), atkovojo net 14 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, tačiau 3 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Donatas Slanina, mačą taip pradėjęs startiniame penketuke, per 21 minutę pelnė 8 taškus (0/3 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, tačiau 2 sykius prasižengė.

Trečiasis Sopoto ekipos lietuvis Tomas Pačėsas dėl traumos aikštelėje nepasirodė.

„Efes Pilsen": Horace'as Jenkinsas 13, Keremas Gonlumas 12, Cenkas Akyolas 11, Andrew Nicholasas 10.

„Prokom Trefl": Huseyinas Besokas 16 (7 atk. kam.), Christianas Dalmau 12, Donatas Slanina 8, Rasheedas Atkinsas 8 ... Tomas Masiulis 5 (14 atk. kam.).

Bet tai pakankamai neblogai atsilaikė lenkai
2006-10-27
-1
che che che trufliai turi gera rungtyniu balansa su efesu.... zaide 7 kartus ir 7 kartus pralaimejo :)