Malagos „Unicaja“ įžaidėjas Carlosas Cabezas tapo naudingiausiu pirmo Eurolygos turo žaidėju. 186 cm ūgio krepšininkas surinko 41 naudingumo balą, tačiau tai nepadėjo jo ekipai įveikti Tel Avivo „Maccabi“.

Cabezo dvitaškis iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 6 sekundes lėmė pratęsimą, tačiau per papildomas penkias minutes „Maccabi“ įrodė savo pranašumą.

Iš viso aikštėje praleidęs 42 minutes, Cabezas surinko 32 taškus (7/11 dvit., 4/6 trit., 6/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

„Tai buvo geriausios rungtynės jo gyvenime. Aš jį mačiau daugybę kartų, tačiau taip rungtyniaujančio – niekada“, – po mačo varžovų įžaidėją gyrė „Maccabi“ treneris Nevenas Spahija.

Antrą-trečią vietas pasidalijo Atėnų „Panathinaikos“ aukštaūgis Mike‘as Batiste‘as ir Pirėjo „Olympiakos“ gynėjas Alexas Ackeris, surinkę po 34 naudingumo balus.

Batiste‘o vedamas „Panathinaikos“ 82:79 palaužė Badalonos „Joventut“, o amerikietis pelnė 25 taškus (7/8 dvit., 1/2 trit., 8/10 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, išprovokavo 6 pražangas ir pats 2 kartus pažeidė taisykles.

Tuo tarpu savo pirmąsias rungtynes Eurolygoje žaidęs Ackeris padėjo „Olympiakos“ ekipai 97:78 įveikti Vitorijos „Tau Ceramica“. 23 metų amerikietis žaidė 36 minutes ir pelnė 25 taškus (8/11 dvit., 0/1 trit., 9/11 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 7 varžovų pražangas, tačiau 7 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Kazin kiek vakar tas Nelsonas surinko? jei jo pataikymas 6/7 tritaskiai..