Nuo suolelio pakilęs Rimantas Kaukėnas pelnė 17 taškų, tačiau to nepakako, kad Sienos „Montepaschi“ pratęstų pergalių seriją.

Vienintelėse penktadienį (10.27) vykusiose Italijos čempionato penktojo turo rungtynėse MdP klubas išvykoje 64:76 (18:23, 16:16, 12:14, 18:23) nusileido Varezės „Whirlpool“ krepšininkams.

Nuo dvikovos pradžios atitolusius šeimininkus „Montepaschi“ vijosi visas rungtynes. Penkiais taškais trečiąjį ketvirtį užbaigę Sienos krepšininkai priartėjo iki 7 taškų – 46:53. Tačiau MdP viltis kovoti dėl pergalės palaidojo prasta lemiamo kėlinio pradžia. Varezės ekipa pelnė 7 taškus be atsako, atitrūko 14 taškų skirtumu ir įtvirtino savo pergalę.

Sienos klubo negelbėjo sėkmingas Kaukėno žaidimas. Nuo suolelio pakilęs lietuvis per 33 minutes pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų). Jis taip pat atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius prasižengė ir 3 kartus suklydo.

„Whirlpool“: Giacomo Galanda 17 taškų (7 atk. kam., 6 per. kam.) Delonte’as Hoolandas 13, Williamas Keysas 12, Gregoras Hafnaras ir Rolando Howellas po 9.

„Montepaschi“: Rimantas Kaukėnas 17, Romainas Sato 16, Benjaminas Eze 12 (14 atk. kam.), Shaunas Stonerookas 8.

Tai buvo pirmoji „Montepaschi“ nesėkmė po keturių pergalių iš eilės. Sienos klubas nusileidžia tik be pralaimėjimų žengiančiai Bolonijos „VidiVici“ klubui. Tuo tarpu „Whirlpool“ laimėjo vos antras rungtynes ir užima 14 vietą tarp 18 kludų.

po kiekvieno straipsnio kur yra minimas kaukenas-visi raso ta pati..."geras zaidejas.....gaila kad nezaidzia rinktinej" ar dar neatsibodo kartotis?