Dar vieną pergalę NBA ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Denverio „Nuggets“. Lino Kleizos klubas išvykoje 112:86 (38:22, 24:26, 23:20, 27:18) sutriuškino Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Kleiza per 25 aikštėje praleistas minutes pelnė 7 taškus (1/1 dvitaškio, 1/5 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Dermarras Johnsonas 17 taškų, Andre Milleris 15 (9 rez. perd.), J.R. Smithas 14, Earlas Boykinsas 13, Kenyonas Martinas 13.

„Clippers“: Corey Maggette 16 taškų (9 atk. kam.), Eltonas Brandas 14, Cuttino Mobley 14, Jamesas Singletonas 9.

•

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo ir Čikagos „Bulls“ ekipa, kuriai atstovauja Martynas Andriuškevičius. Buliai savo aikštelėje 108:97 (34:30, 18:23, 31:28, 25:16) nugalėjo Toronto „Raptors“ krepšininkus.

Andriuškevičius aikštėje praleido nepilnas 2 minutes, per, kurias prametė vieną mestą dvitaškį ir sykį prasižengė.

„Bulls“: Benas Gordonas 38 taškai (32 min.), Andresas Nacioni 15, Luolas Dengas 15, Kirkas Hinrichas 14.

„Raptors“: Morrisas Petersonas 20 taškų, Anthony Parkeris 13, Fredas Jonesas 11, Krisas Humphriesas 9.

na nzn turint tokius visai gerus fizinius duomenis galetu ir nemetyt tiek trajaku o bandyt zaist arciau kasio. nors nemacius varzybu sunku ka pasakyt,o gal cia tokia komandos taktika.