Ketvirtą pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate šeštadienį patyrė „Panevėžio“ komanda. Ji svečių aikštėje neprilygo Latvijos čempionų Ventspilio „Ventspils“ klubui - 65:91 (11:27, 16:16, 19:22, 19:26).

Aikštės šeimininkai jau mačo pradžioje susikrovė triuškinamą persvarą. Pirmosiomis minutėmis latvių ekipa išsiveržė į priekį 11:2. Sužaidus 4 minutes „Panevėžio“ ekipai vienintelis Giedrius Jankauskas buvo pelnęs 6 taškus, kitiems svečių žaidėjams krepšys dar nebuvo atsirišęs.

Nors netrukus tritaškį pataikyti pavyko Ridui Globiui, tačiau ir po šio epizodo panevėžiečiams nesisekė atsitiesti. Jie pralaimėjo pirmąjį kėlinį net 16 taškų skirtumu – 11:27.

Antrame kėlinyje skirtumas greitai šoktelėjo iki 20 taškų (16:36) ir panevėžiečiai nebeatsitiesė.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 17 tšk., Ridas Globys 14, Giedrius Jankauskas 10, Marius Pociukonis 9.

„Ventspils“: Uvis Helmanis 15, Ntousanas Jelicius Koutsopolos 12 (11 atk. kam.), Dalronas Johnsonas 11, Eddie Shannonas 10 (5 rez. perd), Maris Laksa 10.

px tas varnelis yra gi trepocka
2006-10-29
Ukrainos Superlygoje rungtyniaujantis Odesos "MBK Odessa" klubas pasirašė kontraktus iškart su trimis žaidėjais iš Lietuvos. Su Andriumi Lepinaičiu ir Andriumi Vyšniausku sudarytos mėnesio trukmės sutartys, o Nerijus Varnelis Odesoje rungtyniaus iki sezono pabaigos.
Jau pries paskutinese varzybose Varnelis nezaide bet siandien protokole prie jo pavardes irasyta kad zaide 22min. Tai neaisku kaip cia yra su juom. Ar Odesa persigalvojo ar Varnelis isvyks veliau.