Trečiąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Vilniaus „Sakalų" krepšininkai. Jie namie 92:82 (18:21, 27:18, 28:21, 19:22) įveikė Valmieros „Lačplėša alus" ekipą, kuri patyrė ketvirtąją nesėkmę iš eilės.

Pergalę aikštės šeimininkams lėmė spurtas antrajame kėlinyje. Po pirmojo ketvirčio svečiai iš Latvijos dar pirmavo 3 taškų skirtumu (21:18), tačiau sėkmingai antrajį ketvirtį pradėję vilniečiai išsiveržė į priekį.

Po didžiosios pertraukos „Sakalų" krepšininkai padidino savo pranašumą iki 10 (48:38), o likus žaisti vienuolika minučių po Martyno Gecevičiaus tolimo metimo aikštės šeimininkų persvara išaugo iki 14 (71:57).

„Sakalai": Aivaras Kiaušas 19, Vytautas Šarakauskas 17 (8 atk. kam.), Martynas Gecevičius 16.

„Lačplėša alus": Martinas Berkis 21, Andrejus Jansonas 16, Sandis Amolinas 9, Juris Andzejevskis 9.