Eilinę nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, išvykoje 70:74 turėjusi pripažinti absoliutaus B pogrupio lyderio Rygos „ASK Riga“ pranašumą.

Ketvirto kėlinio viduryje „ASK Riga“ pirmavo 73:60, tačiau kėdainiečiai nebuvo linkę kapituliuoti. Gyčio Sirutavičiaus ir Juozo Ramanausko pastangomis svečiai spurtavo 9:0 ir, iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau minutę, priartėjo iki 69:73.

Kitoje atakoje latviai suklydo, tačiau Sirutavičius prametė dvitaškį ir nepasinaudojo galimybe dar labiau sušvelninti skirtumą. Kamuolį atkovojęs Raitis Grafas buvo sustabdytas pražanga ir realizavo vieną baudos metimą iš dviejų. Per likusį laiką Ramanauskas pataikė vieną baudą, o visos kitos atakos pasibaigė nerezultatyviai ir „ASK Riga“ šventė pergalę.

Tai buvo penktoji Rygos krepšininkų pergalė iš tiek pat galimų. Latviai kartu su A pogrupyje pirmaujančiu Kauno „Žalgiriu“ yra vieninteles nepralaimėjusios SEB BBL ekipos.

Tuo tarpu „Nevėžis“, turintis vieną pergalę po šešių mačų, B pogrupyje žengia šeštas.

„Nevėžis“: Andrius Aleksandrovas 17, Juozas Ramanauskas 14, Audrius Mineikis 10, Tomas Rinkevičius 9.

„ASK Riga“: Sandis Valteris 21, Curtis Millage‘as 14, Raitis Grafas 13 (14 atkovotų kamuolių).