Pergalingai į Estijos čempionato finalą žygiuoja reguliariojo sezono nugalėtojos. Tartu "Rock" ekipa, kuriai dėl diskvalifikacijos padėti negali Augenijus Vaškys, ketvirtadienį namuose 82:66 (24:11, 20:24, 21:10, 17:21) nugalėjo Talino "Pirita" klubą.

Trečiadienį pergalę iškovojo ir Talino "Ehitustooriist", užėmusi pirmąją vietą reguliariojo sezono varžybose. Ji 84:80 palaužė Talino "Kalev" krepšininkus.

Serijose iki trijų pergalių "Rock" ir "Ehitustooriist" pirmauja 1-0.

Tartu krepšininkai mače prieš "Pirita" į priekį išsiveržė nuo pradžių. Per daugiau kaip pusę kėlinio praleidę vos 2 taškus, "Rock" krepšininkai susikrovė įspūdingą persvarą – 16:2.

"Pirita" buvo du sykius priartėjusi iki 8 taškų ribos, tačiau nieko daugiau iš to pasiekti jiems nepavyko.

Nugalėtojų gretose nerungtyniavo A.Vaškys. Dėl muštynių pirmose ketvirtfinalio rungtynėse jis buvo diskvalifikuotas trim mačams. Du susitikimus lietuvis jau praleido.

Tuo tarpu "Pirita" komandoje vienas rezultatyviausių buvo Laimonas Čičinis. Jis per 26 minutes surinko 13 taškų (2/4 dvitaškių, 3/8 tritaškių) bei atkovojo 3 kamuolius.

"Rock": Tarmo Kikerpillas 21 taškas, Vallo Allingu 16 (10 atkovotų kamuolių), Antti Vasaras 12 (6 atk. kam.), Marekas Doroninas 11.

"Pirita": Margusas Metstakas 17, Laimonas Čičinis 13, Indrekas Rumma 11 (10 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai).

Antras rungtynes, kurios vyks Taline, "Pirita" ir "Rock" žais gegužės 1 dieną, sekmadienį. Šeštadienį antrąjį kartą susitiks "Kalev" ir "Ehitustooriist" klubai.