Tūkstančius žiūrovų sukviečiantis kasmetinis Duke‘o universiteto tarpusavio mačas, vadinamas „Blue-White scrimmage“, lietuviui Martynui Pociui sėkmingas nebuvo. Tarpusavio rungtynėmis vienas pajėgiausių JAV universitetų atidarė naują sezoną.

Visas 30 minučių aikštėje praleidęs lietuvis Pocius pelnė tik 3 taškus (0/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių). Gynėjas taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo ir 6 sykius prasižengė.

Duke‘o universiteto krepšinio komanda kasmet sezoną atidaro tarpusavio dvikovomis. Pagal taisykles vyksta dvejos rungtynės po 15 minučių. Po pirmojo mačo rezultatas anuliuojamas, o žaidėjai sukeičiami.

Per pirmąjį kėlinį Pocius žaidė mėlynųjų komandoje, kuri pralaimėjo 23:28. Antrąjį kėlinį jis priklausė jau baltiesiems, kurie patyrė triuškinančią nesėkmę 17:34.

Šiemet kaip niekad gausiai pirmakursių papildyta Duke‘o universiteto komanda neliko nusivylusi naujokais – rezultatyviausias iš visų buvo pirmakursis Brianas Zoubekas, kuris pelnė 27 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir blokavo 3 metimus.