Šeštąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. BBL ir LKL čempionai savo aikštelėje 50 taškų skirtumu 108:58 (25:14, 19:22, 32:12, 32:10) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Po pirmųjų 20 minučių vilniečių pranašumas buvo tik 8 taškai (44:36), tačiau trečiąjį kėlinį spurtu 18:5 pradėję aikštės šeimininkai pasiuntė kėdainiškius į nokdauną iš, kurio pastariesiems atsigauti nebepavyko.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po taiklaus Eurelijaus Žukausko dvitaškio „Lietuvos ryto“ pranašumas siekė 40 taškų (90:50), o kėlinio pabaigoje po kelių taiklių Andriaus Šležo ir Janio Blūmo metimų komandas skyrė jau 50 taškų.

Šiose rungtynėse „Lietuvos ryto“ krepšininkai pataikė net 14 tritaškių iš 28 (50 proc. taiklumas) ir 24 dvitaškius iš 31 (77,4 proc. taiklumas).

„Lietuvos rytas“: Andrius Šležas 23 taškai (5/7 tritaškių), Tomas Delininkaitis 13, Andre Emmetas 13, Artūras Jomantas 12, Mindaugas Lukauskis 11, Marijonas Petravičius 9.

„Nevėžis“: Tomas Rinkevičius 17 taškų, Mindaugas Sakalauskas 11, Juozas Ramanauskas 10, Audrius Mineikis 7, Gytis Sirutavičius 6.