Įspūdinga Graikijos lygos superklubų dvikova baigėsi Atėnų „Panathinaikos“ pergale. Ramūnas Šiškauskas sužaidė vienas geriausių rungtynių šį sezoną, o jo vedama „Panathinaikos“ sekmadienį išvykoje 74:73 (22:12, 14:19, 12:22, 26:20) palaužė Pirėjo „Olympiakos“.

Be traumuoto Arvydo Macijausko žaidžianti „Olympiakos“ nesugebėjo atsirevanšuoti Atėnų klubui už nesėkmę Graikijos taurės aštuntfinalyje. Rugsėjo pabaigoje „Pao“ įveikė varžovus 79:71.

Šįkart dvikova buvo kur kas įnirtingesnė, o likus kiek daugiau nei pusei minutės iki mačo pabaigos „Olympiakos“ dar pirmavo 6 taškais. Skirtumą perpus sumažino tritaškį pataikęs Mike'as Batiste'as.

Pražanga sustabdytas Alexas Ackeris pataikė vieną baudą, tačiau po Sani Bečirovičiaus greito dvitaškio „Panathinaikos“ priartėjo iki dviejų taškų – 71:73. Netrukus Atėnų klubas išlygino rezultatą, kai Dimitris Diamantidis perėmė kamuolį, o Batiste'as pelnė dvitaškį su varžovo pražangą. Baudą realizavęs aukštaūgis išvedė „Panathinaikos“ į priekį, o per likusį laiką „Olympiakos“ tik prarado kamuolį.

Pirmuosius 10 Atėnų klubo taškų pelnęs Šiškauskas iš viso per 33 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė. Robertas Javtokas aikštėje nepasirodė.

„Olympiakos“: Henry Domercantas 19 taškų, Sconnie Pennas 15, Alexas Ackeris 12, Andrija Žižičius 9, Panagiotis Vasilopoulos 8.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 18, Ramūnas Šiškauskas 17, Mike'as Batiste'as 14, Sani Bečirovičius 12.

Tai buvo pirmoji „Olympiakos“ nesėkmė po trijų pergalių iš eilės. „Panathinaikos“ taip apt turi tris pergales po ketverių rungtynių.

siska losia, o kurnikova mindo suoliuka :-)