Dar vieną pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė „Panevėžio“ krepšininkai. Jie išvykoje 73:87 turėjo pripažinti Ramūno Butauto treniruojamos Rygos „ASK/Riga“ ekipos pranašumą.

28-ąją rungtynių minutę rezultatas dar buvo lygus (57:57), tačiau tada 8 minučių atkarpą spurtu 26:4 laimėję rygiečiai įgijo triuškinančią persvarą (83:61), kuri tik pačioje ketvirto kėlinio pabaigoje sumažėjo iki 14.

Nugalėtojams Steponas Babrauskas per 24 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 0/4 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Kitas Rygos klubo lietuvis Martynas Andriukaitis per 18 minučių surinko 2 taškus (1/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Riga/ASK“: Curtisas Millage'as 26 taškai, Aaronas Jordanas Bramlettas 21 (11 atk. kam.), Sandis Valteris 15, Raitis Grafas 8, Steponas Babrauskas 8.

„Panevėžys“: Paulius Počiuipa 18 taškų, Gintautas Vileita 12, Tomas Gaidamavičiaus 10, Giedrius Jankauskas 10, Vytautas Tatarūnas 9.