Sėkmingai Italijos antrosios krepšinio lygos penktasis turas susiklostė trims klubams, kurių gretose rungtyniauja lietuviai. Jos sekmadienį iškovojo pergales, o be pralaimėjimų žengianti Prano Skurdausko ekipa dalijasi 1-2 vietomis.

Naudingiausias iš lietuvių vėl buvo Mindaugas Katelymas, o jo klubas šventė antrąją pergalę. Moferačio „Junior Casale“ klubas namie 103:79 (22:20, 29:24, 26:12, 26:23) sutriuškino Sasario „Banco di Sardegna“ krepšininkus.

Nepaisant per rungtynes prieš savaitė sumušto kelio, Kaletynas vėl buvo naudingas komandai. Per 27 minutes puolėjas pelnė 12 taškų (4/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Pergalę šventė ir Pezaro „Scavolini Spar“ klubas, kuriam atstovauja Mindaugas Žukauskas. Išvykoje Pezaro krepšininkai 82:77 (16:14, 20:20, 24:14, 22:29) nugalėjo Kalabrijos Redžo „Viola“ ekipą.

Nugalėtojams Žukauskas per 35 minutes pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, tačiau 5 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Be nesėkmių pirmenybėse žengia Riminio „Coopsette“ klubas, kurio gretose rungtyniauja Skurdauskas. „Coopsette“ krepšininkai namie 82:74 (19:21, 14:14, 29:13, 20:26) nugalėjo Montekatinio „Agrikola Gloria“ klubą.

Skurdauskas vėl negavo daug laiko pasižymėti. Per vos 2 minutes puolėjas suspėjo tik kartą suklysti.

Visas penkerias rungtynes laimėjusi „Coopsette“ dalijasi pirmąja vieta. „Scavolini Spar“ krepšininkai, laimėję tris mačus, dalijasi 3-8 vietomis, o dvi pergales iškovojusi Katelyno komanda dalijasi 9-12 pozicijomis tarp 16 klubų.