Varšuvos "Polonia" krepšininkai po dviejų pralaimėjimų iš eilės šventė pirmąją pergalę Lenkijos čempionato pusfinalio serijoje. Ketvirtadienį Lenkijos sostinės ekipa namuose 96:73 (25:21, 24:19, 21:20, 26:13) palaužė tris lietuvius turinčią Vloclaveko "Anwil" komandą.

Pirmuosius du susitikimus Vloclaveke laimėjo "Anwil". Tačiau serijai persikėlus į Varšuvą, pergalę šventė "Polonia". Serijos iki 4 pergalių rezultatas tapo 2-1 "Anwil" naudai.

Po trijų ketvirčių 10 taškų deficitą turėjusi "Anwil" nebuvo praradusi vilčių kovoti dėl pergalės. Tačiau lemiamas ketvirtis buvo visiškai priešingas, nei tikėjosi Vloclaveko klubas.

Per paskutines 10 minučių skirtumas ne tik nesumenko, tačiau išaugo daugiau nei dvigubai – nuo 10 taškų iki 23.

Šį kartą ne itin sėkmingai sužaidė vienas "Anwil" lyderių Gintaras Kadžiulis. 27 minutes žaidęs lietuvis surinko 10 taškų (3/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/4 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kiti du lietuviai taškų nepelnė. Tomas Nagys (0/2 dvitaškių, 0/2 baudos metimų) per 21 minutę atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, o Kęstutis Marčiulionis (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio) per 4 minutes kartą perėmė kamuolį.

"Polonia": Jeffas Nordgaardas 24 taškai, Otisas Hillas ir Krzysztofas Roszykas (8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai) po 15, Lukaszas Koszarekas 12 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Elliotas 9 (4 rez. perd.), Ericas Tayloras 8 (10 atk. kam.).

"Anwil": Draganas Vukčevičius 22, Edas Scottas 13 (6 rez. perd.), Gintaras Kadžiulis 10, Dušanas Jeličius 8, Joe Crispinas 7.

Kitoje pusfinalio serijoje Sopoto "Prokom Trefl" po pirmųjų dviejų pergalių savo aikštėje 2-0 pirmauja prieš Turovo "Zgorzelac". Trečiasis mačas penktadienį vyks Turove.