Rungtynėmis Italijos mieste Sienoje prasidėjo naujasis ULEB taurės sezonas. Pergalę pirmajame mače iškovojo namie rungtyniavę „Montepaschi“ krepšininkai, įtikinamai 79:63 (10:13, 20:25, 28:11, 21:14) įveikę Berlyno „Alba“.

Prieš mačą ULEB taurės vadovas Jordi Bertomeu kartu su abejų komandų žaidėjais pristatė naujam sezonui skirtą spaudos gidą. „Montepaschi“ komandai oficialioje ceremonijoje atstovavo Rimantas Kaukėnas.

Nors po ceremonijos vykusios pirmosios ULEB taurės rungtynės Kaukėnui nesusiklostė sėkmingai, tačiau ekipa iškovojo pergalę ir be didesnio lietuvio indėlio.

„Alba“ prieš ilgąją mačo pertrauką susikrovė 8 taškų pranašumą (38:30), tačiau trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo kur kas labiau susikaupę ir po spurto 19:2 patys įgijo 7 taškų persvarą – 47:40. Nuo šios akimirkos „Montepaschi“ pranašumas nė karto nebuvo mažesnis nei 7 taškai ir jie iškovojo pergalę.

Starto penkete dvikovą pradėjęs Kaukėnas rungtyniavo 30 minučių ir pelnė 7 taškus (2/6 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, triskart prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Montepaschi“: Lance‘as McIntyre‘as 16, Josephas Forte 12, Lonny Baxteris 11, Benjaminas Eze ir Romainas Sato po 9.

„Alba“: Williamas Avery 20, Julius Jenkinsas 14, Haywoodas Owensas.