Pralaimėjimu Lenkijos čempionatą pradėjo Starogardo Gdansko „Polpharma“ ekipa su Ovidijumi Varanausku. Mindaugo Budzinausko treniruojamas klubas išvykoje 74:82 (15:18, 11:20, 16:22, 32:22) neprilygo Slupsko „Energa Czarni“ komandai.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Varanauskas pralaimėjusiems per 29 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, užsidirbo 1 bloką, 5 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 0 naudingumo balų.

Starogardo Gdansko komandos negelbėjo ir puikiai sužaidęs buvęs Alytaus „Dzūkijos“ vidurio puolėjas Cezaris Trybansky. Jis per 28 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir surinko net 35 naudingumo balus.