Nors mačo pradžia nežadėjo nieko gero, tačiau Vilniaus „Lietuvos rytas“ pergalingai pradėjo ULEB taurės varžybas. LKL čempionai antradienį namie po atkaklios kovos 81:69 (14:26, 20:13, 23:12, 24:18) įveikė Vršaco „Hemofarm“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje sužaidus puspenktos minutės vilniečiai atsilikinėjo 1:14. Iki šio momento jie buvo prametę visus 7 savo metimus ir nerasdavo priešnuodžių varžovų tritaškiams. Nors keturis taškus iš eilės pelnęs Matthew Nielsenas nutraukė taškų badą, tačiau gynyboje šeimininkams nebuvo lengviau – „Hemofarm“ pataikė visus 5 mestus tritaškius ir po pirmo kėlinio pirmavo 26:24.

Sėkmingai į žaidimą nuo atsarginių žaidėjų suolo įsiliejęs Andrius Šležas antrą ketvirtį pradėjo tritaškiu, kuris inicijavo spurtą 13:2, po kurio ekipas skyrė vos taškas – 27:28.

Po kelių minučių Šležas perėmė kamuolį ir greitame puolime du taškus pelnęs Robertas Štelmaheris pirmąkart išvedė savo ekipą į priekį – 33:32.

Visgi iki pat trečio kėlinio pabaigos vilniečiams nepavykdavo labiau nutolti. Lūžis įvyko 28-ąją mačo minutę, kai serbams pirmaujant 49:51 vilniečiai be atsako pelnė 10 taškų ir po ketvirto kėlinio pradžioje pirmavo 59:51.

Nors svečiai kelis kartus dar buvo priartėję (59:54, 64:59), tačiau taiklūs Šležo ir Štelmaherio metimai palaidojo svečių viltis kovoti dėl pergalės.

„Lietuvos rytas“: Andrius Šležas 18 taškų, Robertas Štelmaheris 17, Marijonas Petravičius 10, Matthew Nielsenas ir Titus Ivory po 9, Andre Emmetas 7.

„Hemofarm“: Nebojsa Joksimovičius 17, Milošas Borisovas 15, Milenko Topičius 12.