Stipriausiai Lietuvos moterų krepšinio komandai Eurolygos varžybos prasidėjo skaudžiu pralaimėjimu. Pirmosiose A grupės rungtynėse Vilniaus TEO namie 47:61 turėjo pripažinti Maskvos regiono „Spartak“ pranašumą.

[image=6609 left]Lietuvaitės šiose rungtynėse nė karto nepirmavo. Agresyviai gindamosios ir sėkmingiau puldamos, rusės jau pirmo ketvirčio viduryje pirmavo 10:2. Visgi po tritaškį pataikiusios Kristin Haynie ir Aušra Bimbaitė inicijavo šeimininkų spurtą 10:4, po kurio ekipas skyrė vos 2 taškai – 12:14.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo mažiausias skirtumas rungtynėse. „Spartak“ krepšininkės pirmo kėlinio pabaigoje ir antro pradžioje spurtavo 9:0 bei susikrovė 11 taškų persvarą (23:12). Įpusėjus rungtynėms rusės pirmavo 30:22.

Į lemiamą šturmą šeimininkės pakilo po didžiosios pertraukos ir po gražaus Jurgitos Štreimikytės metimo pagavus kamuolį ore ekipas skyrė vos 4 taškai – 33:37. Nors po trijų kėlinių TEO deficitas buvo vos 6 taškai (37:43), tačiau galutinai viltys žlugo ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai „Spatrtak“ pelnė 5 taškus be atsako ir vėl susikrovė dviženklę persvarą – 48:37. Panašus skirtumas išliko iki pat mačo pabaigos.

TEO: Sandra Valužytė 16 taškų, Ebonie Hoffman 9, Jurgita Štreimikytė ir Aušra Bimbaitė po 8, Kristin Haynie 4, Eglė Šulčiūtė 2.

„Spartak“: Tina Thompson 19 (10 atk. kam.), Agnieszka Bibrzycka ir Marina Karpurina po 11.

nu gaila, kad pralaimejo, bet tikiuosi tai tik pirmasis ir paskutinis pralaimejimas.