Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) krepšinio komanda be pralaimėjimų žygiuoja šalies studentų lygoje (LSKL), tačiau rungtyniaudama prieš JAV universitetus turi rimtų problemų. Krepšinio tėvynėje viešinti LKKA rinktinė triuškinamai pralaimėjo draugiškas rungtynes Klemsono universiteto komandai – 50:99.

LKKA komanda į JAV išvyko ne stipriausios sudėties – namie liko Artūras Milaknis ir Paulius Abramavičius, traumas gydosi Vilius Gabšys ir Dalius Lubys. Tačiau Klemsono universiteto krepšininkai taip pat nėra geriausios sportinės formos – jie tik pradeda rengtis naujam sezonui.

Kauniečiai lygiai rungtyniavo tik pirmas 4 mačo minutes, kai pirmavo (5:0, 8:5). Vėliau jie pralaimėjo atkarpą 18:2 ir jau patys buvo besivejančiųjų vaidmenyje – 10:23. Nors po to žaidimas išsilygino ir iki ilgosios pertraukos amerikiečiams nepavyko labiau atitrūkti (44:32), tačiau antrasis kėlinys LKKA tapo košmaru, kuriame Klemsono krepšininkai visa galva pranoko varžovus.

LKKA krepšininkai suklydo net 29 kartus ir per visas rungtynes metė vos 4 baudas.

Rezultatyviausiai LKKA komandoje žaidė Vidmantas Užkuraitis, pelnęs 17 taškų (2/8 trit., 6 klaidos). Rytis Grigatis pridėjo 11 (4/13 dvit.), o Raimundas Danys - 8.

Klemsono universitetui atstovaujantis Karolis Petrukonis per 11 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, vieną kamuolį perėmė, 4 kartus suklydo ir kartą prasižengė.