Pirmose naujojo NBA sezono rungtynėse Šarūnas Jasikevičius pakartojo asmeninį karjeros NBA rezultatyvumo rekordą, o Indianos „Pacers“ išplėšė pergalę Šarlotėje. Jasikevičiaus ir Jermaine'o O'Nealo vedamas Indianos klubas 106:99 (23:27, 26:23, 28:23, 29:26) nugalėjo „Bobcats“ krepšininkus.

Nuo suolelio pakilęs Jasikevičius per 21 minutę suspėjo pelnyti net 20 taškų (3/4 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 8/10 baudų). Gynėjas taip pat atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir du sykius prasižengė.

Indianos krepšininkai buvo kur kas pranašesni už varžovus ir ketvirtajame kėlinyje pirmavo solidžiu 14 taškų skirtumu. Tik paskutinėmis minutėmis šeimininkai sumažino deficitą.

Dėmesio centre per šį mačą atsidūrė „Bobcats“ puolėjas Geraldas Wallace'as. Antrajame kėlinyje dėl svaigulio, kaklo bei nugaros traumų jis buvo priverstas palikti aikštę.

Sužalojimus Wallace'as patyrė trenkdamasis galva į parketą po grubios Danny Grangerio pražangos. Po šio epizodo aikštėje kilo incidentas. Sužalotą komandos draugą ginti stojo Othella Harringtonas. Nors iš aikštės niekas nebuvo pašalintas, jis ir lietuvis Jasikevičius už ginčus buvo nubausti techninėmis pražangomis.

„Nenorėjau jam leisti dėti į krepšį. Tačiau nesiekiau baisios pražangos“, – po mačo apgailestavo Grangeris. Jis po dvikovos atsiprašė varžovo, o „Pacers“ treneris Rickas Carlisle'as po mačo nuskubėjo į „Bobcats“ rūbinę pasidomėti Wallace'o sveikata.

„Bobcats“: Emeka Okaforas 19 (13 atk. kam., 6 blk.), Brevinas Knightas (8 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Adamas Morrisonas po 14, Ray Feltonas 12, Seanas May 10 (10 atk. kam.).

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas ir Šarūnas Jasikevičius po 20, Stephenas Jacksonas 18, Darrellas Armstrongas 9.

Pergale naują sezoną pradėjo ir Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai. Jie namie 97:94 (26:28, 21:17, 28:24, 22:25) nugalėjo be traumuoto Dariaus Songailos žaidžiantį Vašingtono „Wizards“ klubą.

Pratęsimą galėjo išplėšti Antawnas Jamisonas, tačiau „Wizards“ krepšininko tolimas metimas likus žaisti 2,9 sekundės skriejo pro šalį.

„Cavaliers“ klubui Žydrūnas Ilgauskas per 20 minučių pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 2/2 baudų). Aukštaūgis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: Larry Hughesas 27 (9 atk. kam.), LeBronas Jamesas 26 (10 atk. kam.), Drew Goodenas 14 (10 atk. kam.).

„Wizards“: Caronas Butleris 23, Antawnas Jamisonas 20, Etanas Thomasas 14, JArvisas Hayesas 12.

Saunuolis Saras! Gera pradzia - puse darbo (tikekimes)!! Taip ir toliau!!!
2006-11-02
Tai tik pirmos sezono rungtynes, laikas viska parodys, na bet saunuolis!
2006-11-02
-1
chui jia ten prades.nemanau kad bus pagrindinis zaidejas.kas kelintose varzybose issaus ir viskas o siaip vel rinksis po 3-7 pointus ir viskas.nu bet tikekimes kad saras parodys uz ka buvo vadinamas geriausiu europos yzaideju:)