Tarp autsaiderių Italijos antrojoje lygoje lieka Moferačio „Junior Casale“ klubas, kuriame šį sezoną rungtyniauja Mindaugas Katelynas. Trečiadienį vykusio šeštojo turo rungtynėse „Junior Casale“ išvykoje po pratęsimo 83:91 (19:18, 20:25, 16:15, 21:18, 7:15) nusileido Fabriano „Indesit“ klubui.

Pralaimėtojams Katelynas per 33 minutes pelnė 15 taškų (2/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 5/10 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius, blokavo varžovo metimą, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Po šešių mačų vos dvi pergales turinti Katelyno komanda tarp 16 ekipų dalijasi 11-13 pozicijomis.

Pergalę šeštajame ture šventė Pezaro „Scavolini Spar“ ekipa. Ji namie 94:87 (21:14, 28:24, 22:31, 23:18) nugalėjo Soresinos „Vanoli“ krepšininkus.

Mindaugas Žukauskas nugalėtojams per 36 minutes surinko 13 taškų (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 6/6 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Ketverias rungtynes laimėjusi „Scavolini Spar“ ekipa turnyrinėje lentelėje dalijasi 3-6 vietomis.

Pirmąją nesėkmę Italijos antrojoje lygoje šį sezoną patyrė Riminio „Coopsette“ klubas, kuriam atstovauja Pranas Skurdauskas. Namie Riminio krepšininkai 101:109 nusileido vienvaldei čempionato lyderei tapusiai Kasertos „Pepsi“ komandai. Skurdauskas mačui registruotas nebuvo.

Nesuprantu ko tokiam kaip skurdauskas vaziuot y uzsieny ir ant suolo sedet, tikrai manau jau geriau jis kokiam nevezy ar panevezy zaistu