"Heat" – per žingsnį nuo pusfinalio

Majamio "Heat" krepšininkai į Rytų konferencijos pusfinalį žingsniuoja pergalingu ritmu. Ketvirtadienį "Heat" klubas po dviejų pratęsimų 108:105 (17:24, 32:21, 25:24, 16:21, 9:9, 9:6) įveikė Naujojo Džersio "Nets" ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-0.

Vince'as Carteris sugebėjo išplėšti antrąjį pratęsimą, tačiau "Heat" klubas neprarado iniciatyvos ir sugebėjo atsilaikyti dar papildomas penkias minutes.

Pratęsimą V.Carteris pasiekė vienu laimingiausių metimų per karjerą. Kamuolys penkis ar šešis kartus pašokinėjo ant lanko bei lentos, tačiau pasiekė tikslą.

"Pramečiau tritaškį anksčiau, todėl norėjau gauti kitą galimybę. Man pasisekė, – sakė V.Carteris. – Laimei, gavome naujų jėgų".

Tačiau tos jėgos nepadėjo pasiekti pergalės. Naujojo Džersio komanda serijoje atsilieka 0-3. Dar nė vienai NBA ekipai lygos istorijoje nepavyko laimėti serijos, atsiliekant tokiu rezultatu.

"Nets" galėjo išplėšti pergalę pagal keturių kėlinių laiką. Likus minutei "Heat" žaidėjas Eddie Jonesas išlygino rezultatą 90:90. Per likusį laiką nė viena komanda nerealizavo savo metimų. Aidint sirenai dvitaškį prametė Jasonas Kiddas.

Pirmojo pratęsimo pabaigoje V.Carteris taikliu dvitaškiu išplėšė antrą pratesimą. Nors šiam epizodui ištirti teisėjams prireikė vaizdo įrašo, metimas buvo įskaitytas – 99:99.

Visgi per antrąjį pratęsimą "Nets" nepelnė taškų per paskutinę minutę ir 25 sekundės. O per tą laiką "Heat" surinko 4 taškus ir šventė pergalę.

"Nets": Vince'as Carteris 36 taškai (9 atkovoti kamuoliai, 10 rezultatyvių perdavimų, 7 klaidos), Richardas Jeffersonas 23 (8 atk. kam.), Nedanas Krstičius 18 (8 atk. kam.), Jasonas Kiddas 16 (16 atk. kam., 13 rez. perd.).

"Heat": Shaquille'as O'Nealas 25 (6 atk. kam.), Dwyane'as Wade'as 22 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 9 kld.), Eddie Jonesas 20, Udonis Haslemas 14 (19 atk. kam.), Kenyonas Doolingas 13, Damonas Jonesas 12.

Ketvirtasis mačas sekmadienį vėl vyks Naujajame Džersyje.

"Pacers" persvėrė rezultatą savo naudai

Lygos veteranas Reggie Milleris toliau stebina rezultatyvumu. Per rungtynes 39 metų žaidėjas pelnė 33 taškus, iš kurių 15 – per paskutinįjį kėlinį. Jis buvo "Pacers" vedlys į pergalę – Indianoje 99:76 (24:19, 31:19, 16:21, 28:17) įveikta Bostono "Celtics" ekipa.

R.Milleris buvo pagrindinis spurto iniciatorius, po kurio nebekilo klausimų dėl nugalėtojo. Paskutiniojo kėlinio viduryje "Pacers" spurtavo 17:3 ir įgijo 21 taško persvarą – 83:62.

Likus dviem minutėms iš aikštės išvarytas buvo "Celtics" žaidėjas Antoine'as Walkeris. Jis užsidirbo dvi technines pražangas – abi šiurkščiai sustabdžius Jermaine'ą O'Nealą.

"Pacers": Reggie Milleris 33 (7 atk. kam.), Jermaine'as O'Nealas 21 (11 atk. kam.), Stephenas Jacksonas 10 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Dale'as Davisas 9.

"Celtics": Paulas Pierce'as 19, Gary Paytonas 15 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Antoine'as Walkeris 14 (9 atk. kam.).

Serija tęsis Indianoje, kur sekmadienį vyks ketvirtasis mačas.

"Mavericks" atsitiesė po nokdauno namuose

Du pralaimėjimus namuose patyrusi Dalaso "Mavericks" ekipa atsitiesė. Ketvirtadienį "Mavs" šventė pirmąją pergalę Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje. Hiustone ji įveikė vietos "Rockets" 106:102 (32:27, 22:22, 24:34, 28:19).

Likus 8 minutėms po Yao Mingo dvitaškio "Rockets" pirmavo 8 taškų skirtumu – 90:82. Tačiau šeimininkai per 5 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško.

Be atsako 18 taškų pelniusi "Mavericks" ekipa įgijo 10 taškų persvarą likus žaisti trim minutėms – 100:90.

Per paskutinę minutę "Rockets" sumažino skirtumą iki 2 taškų – 102:104. Tačiau "Mavericks" krepšininkai pataikė visas 4 baudas ir įtvirtino pergalę.

"Rockets": Tracy McGrady 28 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Bobas Sura 21 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Davidas Wesley 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Yao Mingas 15 (10 atk. kam.).

"Mavericks": Dirkas Nowitzki 28 (6 atk. kam.), Michaelas Finley 20, Jerry Stackhouse'as 18, Jasonas Terry 13 (6 atk. kam.).

Seriją "Mavericks" sušvelnino 1-2. Ketvirtasis mačas sekmadienį vėl bus žaidžiamas Hiustone.

2005-04-29 15:51
mileris losia kaip nesveikas :( :D dar gal is nba nesitraukia ..
2005-04-29 11:19
to vorras: taigi pataise jau!
2005-04-29 11:06
gaidziai heatai ir paceriai!
2005-04-29 10:08
to basso:
kur tu matai kad carteris isplese pergale savo metimu?..ten to nera parasyta..
2005-04-29 09:34
taip iseina, kad pratesima kaip pergale laiko :)
2005-04-29 09:13
Antrojo pratęsimo pabaigoje V.Carteris taikliu dvitaškiu išplėšė pergalę. Nors šiam epizodui ištirti teisėjams prireikė vaizdo įrašo, metimas buvo įskaitytas – 99:99.
Nelogiskai kazkaip ce isejna .. gal pratesima isplese?

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6