Stambulo „Efes Pilsen“ iškovojo antrąją pergalę, o Kelno „RheinEnergie“ patyrė antrąjį pralaimėjimą. Turkijos klubas žaisdamas išvykoje nepaliko jokių vilčių vokiečiams ir įveikė juos 82:68 (19:16, 33:18, 10:19, 20:15).

Antrąjį kėlinį „Efes Pilsen“ pradėjo trimis taikliais tritaškiais be atsako ir skirtumas šoktelėjo iki 12 taškų. Per ketvirtį 33 taškus surinkę turkai į didžiąją pertrauką išėjo turėdami solidų 18 taškų pranašumą.

Vis dėlto Kelno klubas pasiduoti neketino. Stambulo krepšininkams pirmaujant 59:36 vokiečiai laimėjo atkarpą 15:2 ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui komandas skyrė 7 taškai, tačiau apsiginti nuo varžovų atakų nesugebėję šeimininkai patyrė antrąją nesėkmę.

„Rhein Energie“: Marcusas Faisonas 19, Ronaldas Burrellas 17, Immanuelis Mcelroy 13, Desmondas Malletas 10.

„Efes Pilsen“: MArcusas Haislupas 16, Keremas Gonlumas ir Cenkas Akyolis po 12, Drew Nicholasas 9, Ermalas Kuqo 8.