Pirmoje mačo dalyje dvigubai pranokę savo varžovus, Sopoto „Prokom Trefl“ rungtynių pabaigoje vos neatidavė varžovams pergalės. Eurolygos A grupės rungtynėse lenkai savo aikštėje 69:67 (17:10, 17:7, 12:26, 23:24) nugalėjo Le Mano „Sarthe Basket“ ir iškovojo pirmą pergalę šį sezoną.

Nekūrybingai puolime žaidę prancūzai per pirmąsias 20 mačo minučių sugebėjo pelnyti vos 17 taškų, kai varžovai pelnė dvigubai daugiau – 34. Tačiau per ilgąją mačo pertrauką padarę išvadas, antroje rungtynių dalyje Le Mano krepšininkai kibo varžovams į gerkles.

Tris tritaškius pataikęs Ericas Campbellas inicijavo svečių spurtą trečiajame kėlinyje ir komandas po 30 žaidimo minučių teskyrė 3 taškai – 46:43.

Paskutinį kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 10:0 ir skirtumas vėl šoktelėjo jų naudai – 58:47. Besibaigiant mačui ekipas skyrė 10 taškų (68:58) ir atrodė, kad rungtynių baigtis jau aiški. Tačiau Kenny Gregory pataikė du tritaškius iš eilės ir, iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 sekundes, ekipas skyrė vos 4 taškai – 68:64.

Adamas Wojčikas tada prametė du baudų metimus, Campbellas pataikė tolimą metimą ir komandas skyrė vos taškas – 68:67. Visgi iki mačo pabaigos bebuvo likę vos 0,4 sekundės dalies ir prancūzams persverti rezultatą nebeliko laiko.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Tomas Masiulis Sopoto ekipai per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Nugalėtojams Donatas Slanina per 17 minučių įmetė 6 taškus (1/3 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 1/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Prokom Trefl“: Christianas Dalmau 16 taškų, Adamas Wojčikas 12, Jasminas Hukičius 11, ... Donatas Slanina 6, Tomas Masiulis 4.

„Sarthe Basket“: Ericas Campbellas 27 (6/6 dvitaškių, 5/7 tritaškių), Kenny Gregory 14, Sandro Ničevičius 12.