Carmelo Anthony trečiojo kėlinio pradžioje buvo išvytas iš aikštės, o be lyderio likusi Denverio „Nuggets“ ekipa išvykoje nusileido Los Andželo „Clippers“ ekipai 95:96 (24:18, 24:31, 22:16, 25:31).

Anthony rungtynės baigėsi trečiojo kėlinio pradžioje po to, kai per tris minutes jis užsidirbo dvi technines pražangas. Abu kartus Antthony nubaustas buvo už priekaištus dėl pražangų.

Iki mačo pabaigos likus 12 sekundžių Samas Cassellas realizavo dvi baudas ir išvedė „Clippers“ į priekį. Pergalę Denverio klubui atnešti galėjo taiklus Earlo Boykinso metimas iš vidutinio nuotolio. Tačiau Boykinso metimą blokavo Eltonas Brandas, o kamuolį „Clippers“ atkovojo sulig finaline dvikovos sekunde.

Ne itin sėkmingai dvikova susiklostė „Nuggets“ lietuviui Linui Kleizai. Per 17 minučių jis pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei po kartą suklydo ir prasižengė.

„Clippers“: Samas Cassellas 35, Timas Thomasas 21, Corey Maggette 13, Cuttino Mobley 9, Eltonas Brandas 8.

„Nuggets“: J.R.Smithas 21, Marcusas Camby 16 (18 atk. kam.), Carmelo Anthony ir Earlas Boykinsas po 15, Nene 10, Kenyonas Martinas 9 (10 atk. kam.).

Praėjusią naktį vyko dvejos rungtynės Pergalę taip pat iškovojo San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai, kurie išvykoje 97:91 (26:27, 19:24, 27:24, 25:16) įveikė praėjusio sezono NBA finalininkus Dalaso „Mavericks“ žaidėjus.

Nepaisant šią savaitę patirtos kojos traumos Tony Parkeris ne tik rungtyniavo, tačiau buvo svarbus „Spurs“ žaidėjas. Jis pelnė 19 taškų, o Timo Duncano sėkminga kova po krepšiais lemiamomis akimirkomis atvedė „Spurs“ į pergalę.

„Spurs“ krepšininkai didžiąją dalį per pirmus tris kėlinius buvo besivejančių vaidmenyje. Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje savo gynyba sukaustę varžovus San Antonijaus žaidėjai išsiveržė į priekį ir nebeleido varžovams išlyginti rezultato.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 21 (11 atk. kam.), Joshas Howardas 20, Jasonas Terry 14, Jerry Stackhouse‘as 12, Erickas Dampieras 8.

„Spurs“: Tony Parkeris 19, Emanuelis Ginobili 16, Bruce‘as Bowenas ir Timas Duncanas (10 atk. kam.) po 13, Francisco Elsonas 12, Michaelas Finely 10.

laiko kleizai tikrai normalei duoda tik jam reikia speti pasireiksti :)