Dar vieną pralaimėjimą Estijos pirmenybėse patyrė Šarūno Skado Velgo „Welg“ ekipa. Ji savo aikštelėje 63:82 (12:15, 7:24, 24:23, 20:20) pralaimėjo Talino „TTP/Pirita“ krepšininkams.

Lietuvis per 27 aikštėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (7/12 dvitaškių, 3/7 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Velgo klubas, iškovojęs dvi pergales iš devynių galimų, turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutiniąją – devintąją vietą.

Kitose penktadienio (11.03) rungtynėse triuškinantį pralaimėjimą patyrė du lietuvius savo gretose turinti Tartu „Fausto“ ekipa. Ji išvykoje 57:90 (16:23, 13:19, 16:17, 12:31) pralaimėjo Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.

Pralaimėjusiųjų gretose Saulius Dumbliauskas per 33 minutes pelnė 10 taškų (3/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/7 baudų), atkovojo 15 atšokusių kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitas „Fausto“ lietuvis Osvaldas Mačernis per 12 aikštėje praleistų minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio).

Tartu ekipa, iškovojusi šešias pergales ir patyrusi dvi nesėkmes, turnyrinėje lentelėje žengia trečioje vietoje.

Mačernis kažko nestabiliai žaidžia ;/ šiaip tai Skadas ten dievukas atrodo :))