Ketvirtąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Vilniečiai išvykoje 85:62 (23:15, 22:16, 18:16, 22:15) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Nuo pat rungtynių pradžios vilniečiai tvirtai diktavo savo žaidimo sąlygas, o baigiantis antrajam kėliniui po taiklių Matthew Nielseno baudos metimų vilniečių persvara siekė 14 taškų (45:31).

Po ilgosios pertraukos svečiai tik didino savo atotrūkį, o ketvirtajame kėlinyje po spurto 10:2 vilniečiai susikrovė 27 taškų pranašumą (76:49), kurį išlaikė iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Lietuvos rytas“: Robertas Štelmaheris 13 taškų, Tomas Delininkaitis 12, Matthew Nielsenas 11, Mindaugas Lukauskis 10.

„Nevėžis“: Tomas Rinkevičius 17 taškų, Gytis Sirutavičius 15, Mindaugas Sakalauskas 9, Povilas Šakinis 6.