Ketvirtąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) iškovojo Algirdo Brazio vadovaujama Tartu „Rock“ ekipa. Ji savo aikštelėje po atkaklios kovos 72:70 (11:12, 24:26, 23:10, 14:22) palaužė Ramūno Butauto treniruojamus Rygos „ASK/Riga“ krepšininkus.

Pastarajai ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė lygoje po šešių iš eilės pergalių. Vienintelė nepralaimėjusi ekipa dabar yra Kauno „Žalgiris“.

Pralaimėjusiems Steponas Babrauskas per 27 minutes pelnė 19 taškų (5/8 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 6/8 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Kitas Rygos ekipos lietuvis Martynas Andriukaitis per 21 minutę pelnė 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 5 kartus prasižengė.

Tartu gretose Povilas Butkevičius aikštėje nepasirodė.

„Rock“: Vallo Allingu 20 taškų, Tarmo Kikerpillis 16, Gertas Kullamae‘as 10.
„ASK/Riga“: Curtisas Millage‘as 22 taškai, Steponas Babrauskas 19, Martynas Andriukaitis 7.