Šarūnas Jasikevičius per ketvirtą kėlinį pelnė 14 taškų ir padėjo Indianos „Pacers“ ekipai iškovoti antrą pergalę šį sezoną. Lietuvio komanda išvykoje 109:95 įveikė Niujorko „Knicks“.

Po trijų kėlinių ekipas skyrė vos taškas (77:76), kai Jasikevičius ir Darrelas Armostrongas padėjo „Pacers“ ekipai ketvirtą kėlinį pradėti spurtu 9:0 ir padidinti skirtumą iki10 taškų – 88:78. Nuo šios akimirkos „Knicks“ nebebuvo priartėję labiau nei per 6 taškus.

Iš viso Jasikevičius šiose rungtynėse žaidė 20 minučių ir pelnė 16 taškų (4/8 dvit., 1/2 trit., 5/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus prasižengė.

„Pacers“: Alas Harringtonas 32 taškai, Jermaine‘as O‘Nealas 17, Šarūnas Jasikevičius 16, Darrelas Armstrongas 13, Stephenas Jacksonas 10, Jamaalas Tinsley 8 (14 rez. perd.).

„Knicks“: Steve‘as Francisas 25 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Eddy Curry 22, Quentinas Richardsonas 15, Nate’as Robinsonas 13.

•

Tuo tarpu Žydrūno Ilgausko Klivlendo „Cavaliers“ patyrė pirmą nesėkmę šį sezoną, 88:92 nusileisdami Šarlotės „Bobcats“ ekipai. Tai buvo pirmoji „Bobcats“ pergalė prieš „kavalierius“ per visą komandos istoriją.

LeBrono Jameso tritaškis ketvirto kėlinio pabaigoje priartino „Cavaliers“ iki 4 taškų (88:92) ir nors po to Adamas Morrisonas prametė abi baudas, tačiau kitoje atakoje Damono Joneso tritaškį blokavo Seanas May ir „Bobcats“ šventė pergalę.

Ilgauskas žaidė 27 minutes ir pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 6/8 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, vieną kamuolį perėmė, net 7 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: Drew Goodenas 21 (16 atk. kam.), LeBronas Jamesas 16 (3/13 metimų, 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas ir Donyellas Marshallas po 14, Larry Hughesas 12.

„Bobcats“: Raymondas Feltonas 23, Brevinas Knightas 17, Seanas May 14, Adamas Morrisonas 13, Emeka Okaforas 12.

lebronas 3/13 metimu siaubas kazkox kad tox zaidejas aj krc :OOOOO o jaska tj maladiec zveris
2006-11-05
nu pagaliau atsigavo bicas 8)
2006-11-05
Jamaalas Tinsley 8 (14 rez. perd.) ..... jo :) vien tinslis padejo kitiems pelnyt minimum 30 tsk.
2006-11-05
-1
nu cia jaska su armstrongu pavaro... gi buvo apie juos pesimistiskai kalbeta, o jie rezulattyumu tikrai stebina. antausis skeptikams
2006-11-05
krc isvis nueikit i nba.com ir viska susizinosit tiksliai,kas kur kaip...
2006-11-05
-1
idomu kurios pozicijoj zaide saras, nes kai tinsley zaide 28 min ir sugebejo atlikt tiek rez ,o saras su amstrongu beveik po lygiai min?
cavaliers tubtut neatsigavo po praeitu rungtyniu nes dvi rungtynes is eiles tikrai ne lengva, tai parodo ir pataikymo procentas
2006-11-05
bet tai niekur neraso dvitaskiu metimo raso tik visus metimus baudas ir tritaskius
2006-11-05
Geras Sharas, nesitikejau , kad sitaip sezona prades... gerai butu , kad toks zaidymas isliktu iki sezono pabaigos ;)
2006-11-05
+1
to vaiduokly iseina ten kur 5-10 yra bendri metimai ! tai jis mete 2tsk 4-8 3 tsk 1-2 ir 1tsk 5-5 ir viso 16 tsk ;)
2006-11-05
nu kad kazkaip sarui pagal statistika tik 13 tasku gaunas 4/8 dvit 1/2 trit 2/2 baudos lygu 16? kazkas cia sumale suda
2006-11-05
gerai saras pavare.. na bet ir tinsley duoda.. 14 asistu.. nerealiai
2006-11-05
-1
tinsley 14 rezultatyviu perdavimu....va cia sarui ne i nauda.seip paceriam nuo to tik geriau.seip maladiec