Pirmose Ukrainos čempionato rungtynėse Donatas Zavackas pelnė 9 taškus, o jo komanda pralaimėjo. Šeštadienį namie Dnepropetrovsko „Dnepr“ 58:64 (14:12, 18:17, 13:20, 13:15) nusileido Kijevo „Budivelnik“ klubui.

Zavackas aikštėje praleido 22 minutes ir pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 5/10 baudų). Iki šiol Klaipėdos „Neptūnui“ atstovavęs puolėjas atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

Dnepropetrovsko klube nerungtyniavo kitas lietuvis Tautvydas Lydeka.

Nesėkmę šeštadienį patyrė ir Sauliaus Kazevičiaus klubas. Lvovo „Lvovskaja politechnika“ išvykoje 84:102 (30:25, 15:19, 23:23, 16:35) nusileido Južno „Chimik“ klubui.

Kazevičius per 27 minutes pelnė 15 taškų (4/12 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 4/5 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.