Antrą dieną iš eilės Kauno „Žalgiris“ sulaukia pasipriešinimo Lietuvos krepšinio lygoje. Sekmadienį Vilniuje LKL vicečempionas tik po atkaklios kovos 80:68 nugalėjo „Sakalus“ ir šventė penktąją pergalę.

„Sakalai“ palūžo varžovams priešinęsi tris kėlinius. Vargo su oponentais „Žalgiris“ turėjo ir šeštadienį, kai Klaipėdoje po atkaklios kovos įveikė „Neptūną“ 19 taškų skirtumu. Persvara tuomet taip pat buvo įgyta antroje dvikovos pusėje.

Tris kėlinius „Sakalai“ ne tik priešinosi, tačiau didžiąją dalį laiko sugebėjo pirmauti. Sužaidus 30 minučių šeimininkai buvo priekyje 53:52, tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai Vilniaus krepšininkai pirmavo.

Lemiamą kėlinį „Žalgiris“ pradėjo spurtu 22:6. Triuškinanti atkarpa leido kauniečiams atitrūkti solidžiu 15 taškų skirtumu (74:59) ir nugalėtojas abejonių nebekėlė.

„Sakalai“: Martynas Gecevičius 15 taškų (3/4 tritaškių), Vytautas Šarakauskas 13 (9 atk. kam., 6 kld.), Rolandas Vaičius 12, Mindaugas Reminas 9, Erikas Kučiauskas 6.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas (7 atk. kam.) ir Hanno Mottola po 14, Marcelo Machado (3/5 tritaškių) ir Kirkas Penney po 11, Vidas Ginevičius ir Jonas Mačiulis po 9.

Be pralaimėjimų žengiantis „Žalgiris“ yra vienvaldis LKL lyderis, tuo tarpu Vilniaus „Sakalai“ per keturias dvikovas laimėjo tik kartą ir su „Šiauliais“ dalijasi 6-7 vietomis.

MVai: koks skirtumas kada susikrove pranasuma, kova visas rungtynes buvo atkakli ir butu kvaila su tuo nesutikti
2006-11-07
+1
West (54)
MVai , ar tu matei tas rungtynes? Tas 19t skirtumas neatitinka visu rungytniu eigos. Zalgiris paciam gale tik 19t susikrove.
...
mazuli, aisku, kad maciau. ne tame esme. gal ir neatitinka rezultatas rungtyniu eigos, bet sakinys yra visikai debiliskas. po atkaklios kovos iveikti 19 tasku skirtumu??? kur cia logika kokia nors?? "turejo vargo, bet gale irode pranasuma" - taip turetu buti...
2006-11-07
-1
.........kokias cia nesamones svaigstat.............Normalia i jie ten lose.........Kaip tikra normali stipri komanda..........Ramiai dare rungtynes..........O kai reikejo gale paspaude kad nesvaigtu nei Neptunas nei Sakalai.............Tai vadinama rungtyniu valdymu........(Beje maciau abejes runktynias........vienas is ju gyvai)
2006-11-07
+1
nez zal tai lkl lygio komanda...
2006-11-06
-1
2006-11-06
...po atkaklios kovos įveikė „Neptūną“ 19 taškų skirtumu.
....
nu bet nerealiai skamba :-)))
2006-11-06
-1
;) net nera abejoju kad kada nors sakalai laimetu pries zalgiri man.. nebent po 10metu gal...
2006-11-06
+3
Zalgiriui cia ziauri savaite. Vienos rungtynes. 4dieni Eurolygoj, vakar su Neptunu, o snd dar su Sakalais. Nieko keisto, kad sunkiai sekesi laimeti.