Vienintelėse sekmadienį vykusiose SEB Baltijos krepšinio lygos rungtynėse pergalę šventė Rygos „Barons“ klubas. Dviejų Latvijos komandų dvikovoje „Barons“ namie 94:77 (25:19, 15:23, 36:10, 18:25) nugalėjo Valmieros „Lačplėša alus“.

Varžovus Rygos krepšininkai palaužė po didžiosios pertraukos. Įpusėjus mačui „Lačplęša alus“ pirmavo 2 taškais, tačiau trečiąjį kėlinį „Barons“ laimėjo net 26 taškų skirtumu ir įtvirtino savo pergalę.

„Barons“ komandai atstovaujantis Gediminas Maceina per 12 minučių nepelnė nė taško (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir 2 kartus suklydo.

„Barons“: Armandas Škelė 25 taškai (6 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), Altonas Masonas 22 (8 atk. kam.), Curtisas Marshallas ir Stephanas Richas (8 atk. kam.) po 11.

„Lačplėša alus“: Mikalajus Aliaksejeu 17, Sandis Amolinas ir Juris Andžejevskis po 13, Edmundas Garbanas 8.

Abu Latvijos klubai SEB BBL yra A grupės dugne. Tarp 7 komandų „Barons“, laimėjusi 3 mačus iš 7, dalijasi 4-5 vietomis. Tuo tarpu „Lačplėša alus“ turi 2 pergales ir 5 pralaimėjimus ir užima 6-ąją poziciją.

Sa
Sitas asiliukas Jiri matyt vaikystej trauma turejo nuo maceinos, kad toks saliskas visur, kur tik minimas Gediminas. Ar tau dantis ismuse kada, ar siaip perlauze, slieke tu?
2006-11-05
Na maceina nera jau toks prastas, gal tiesiog nepritampa, juk nevezi visai padoriai lose, nors aisku nera jis koks jau labai dievukas, bet vistiek...ne tuscia vieta
2006-11-05
+1
joo... baronsams prireike 3 menesiu praktiskai kad susivokt koki suda nusipirko... turiu omeny aisku maceina :D nu ka dbr juodu pasieme vietoj jo, bandys su ryga kapotis del patekimo i finala latvijoj. :)