Nesėkmingai sekmadienį vykusios Ispanijos krepšinio antrosios ir trečiosios lygos devintojo turo rungtynės susiklostė klubams, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Pralaimėjimus patyrė tiek Kęstučio Šeštoko, tiek Vilmanto Dilio komandos.

Ispanijos antrojoje lygoje žaidžianti La Palmos „Union Baloncesto“ namie 76:82 (19:21, 20:13, 20:25, 17:23) nusileido Manresos „Ricoh“ krepšininkams.

Pralaimėtojams Šeštokas per 7 minutes pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškio, 1/2 baudų), perėmė kamuolį, bet 3 kartus prasižengė.

Pralaimėjimą išvykoje patyrė Dilio komandą. „Clinicas Rincon Axarquia“ 74:86 (15:26, 22;20, 10:21, 27:19) nusileido „Caja Rioja“ klubui.

Aikštėje beveik 7 minutes praleidęs Dilys pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų), atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus prasižengė.