Triuškinančią pergalę Lenkijos pirmenybėse iškovojo „lietuviškasis“ Sopoto „Prokom Trefl“ klubas. Jis išvykoje 101:74 (21:12, 29:16, 31:22, 20:24) sutriuškino Ostrovo „Stal“ krepšininkus.

Nugalėtojams Donatas Slanina per 23 minutes pelnė 20 taškų (3/4 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

Kitas Sopoto ekipos lietuvis Tomas Masiulis per 15 minučių pelnė 1 tašką (0/1 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus bei sykį pažeidė taisykles.

„Prokom Trefl“ ekipa, iškovojusi keturias pergales ir patyrusi vieną pralaimėjimą, turnyrinėje lentelėje žengia pirmoje vietoje.

•

Skaudų pralaimėjimą sekmadienio (11.05) rungtynėse  patyrė Rolando Alijevo Varšuvos „Polonia“ ekipa. Ji savo aikštelėje 71:73 (16:16, 14:27, 23:14, 18:16) nusileido Jaroslavo „Znicz“ krepšininkams.

Alijevas per 38 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/7 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Varšuvos klubas, iškovojęs dvi pergales ir patyręs tris pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima devintąją vietą.

•

Ketvirtąjį pralaimėjimą Lenkijoje patyrė Augustino Vito Kolobrzego „Kotwica“ komanda. Ji išvykoje po  pratęsimo 86:91 (22:17, 19:21, 20:19, 11:15, 14:19) nusileido Tarnovo „Unia“ klubui.

Vitas per 5 aikštėje praleistas minutes pataikė vieną dvitaškį iš dviejų ir surinko 2 taškus. Lietuvis taip pat sykį prasižengė.

„Kotwica“ ekipa, turinti vieną pergalę ir keturis pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima dvyliktąją vietą.

•

Dar vieną pralaimėjimą Lenkijos pirmenybėse patyrė Gintaro Kadžiulio Gdynės „Kager“ ekipa. Ji savo aikštelėje 65:72 (17:10, 20:20, 13:17, 15:25) nusileido Vroclavo „Šląsk“ krepšininkams.

Lietuvis buvo registruotas šioms rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė.

„Kager“ klubas, iškovojęs vieną pergalę iš penkių galimų, turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutiniąją – tryliktąją vietą.

Slanina gerai sulose... na o G.Kadziulis alytuje gerai varydavo po 15-20pts... na o dar net neiseina... manyciau turetu jis zaisti geresnem klube ...