Devinas Smithas svarbiausiomis akimirkomis nepabūgo imtis iniciatyvos
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjams nepavyko sulaikyti į pergalę Tel Avivo „Maccabi“ ekipą atvedusio amerikiečio Devino Smitho.

Tel Avivo komandos legionierius pelnė 18 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir „Lietuvos rytas“ suklupo – 74:76.

D grupė
„Pasiekėme labai svarbią pergalę išvykoje. Ji mums leidžia pakilti aukščiau D grupėje, – sakė Smithas. – Rungtyniavome išties gerai pirmojoje rungtynių dalyje ir pirmojoje trečiojo kėlinio pusėje.

Tuomet „Lietuvos rytas“ surengė didelį spurtą. Šeimininkus į priekį pastūmėjo sirgaliai ir Vilniaus krepšininkai pradėjo pataikyti sunkius metimus.“

Smithas džiaugėsi, kad „Maccabi“ ekipa nepasidavė sostinės klubo spaudimui, toliau rėmėsi komandiniais veiksmais ir, kovodama iš visų jėgų, atlaikė „Lietuvos ryto“ šturmą.

„Buvo kelios minutės, kai mūsų žaidimas tikrai buvo užstrigęs. Jaučiau, kad atėjo laikas man prisiimti atsakomybę. Stengiuosi duoti komandai tai, ką galiu geriausiai“, – pažymėjo Smithas.

26 minutę Tel Avivo komanda pirmavo 54:35, o 39 minutę „Lietuvos rytas“ pirmą kartą buvo trumpam išsiveržęs į priekį – 71:70.

Komentarus rašyti gali tik registruoti ir prisijungę vartotojai.