„Panevėžio“ krepšininkai sunkia pergale pradėjo pasirodymą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės varžybose. Trečiojo etapo pirmajame mače panevėžiečiai antradienį surėmė ginklus su Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė“ komanda, kurią po atkaklios kovos įveikė 78:74 (30:13, 21:22, 13:20, 14:19).

Rungtynes šeimininkai pradėjo be vargo ir starto penketo krepšininkai nesunkiai demonstravo savo pranašumą prieš uostamiesčio ekipą. Vienintelė problema pirmajame kėlinyje – dvi iš eilės Šarūno Vėliaus pražangos ir iškart užsidirbta techninė pražanga, po kurios krepšininkas turėjo atsisėsti ant atsarginių suolelio.

Sunkumai „Panevėžiui“ prasidėjo antrajame ketvirtyje, kuomet aikštėje pasirodė atsarginiai žaidėjai. Klaipėdiečiai ėmė po truputį mažinti atsilikimą, o ketvirtajame kėlinyje priartėjo iki vieno taško – 64:65. Likus 6 minutėms iki finalinės sirenos „Nafta-Uni-Laivitė“ atkūrė mače intrigą.

Vis dėlto taisyti padėti ėmėsi Panevėžio komandos kapitonas Tomas Gaidamavičius, pelnęs 8 taškus iš eilės ir praktiškai vienas nusprendęs susitikimo baigtį.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 14 taškų, Gintautas Viteila 11, Vytautas Tatarūnas, Paulius Počiuipa, Vaidas Trepočka ir Šarūnas Vėlius po 8.

„Nafta-Uni-Laivitė“: Marius Runkauskas 31 (6/10 tritaškių), Egidijus Dimša 15, Vilmantas Valančius 10.

Atsakomosios šios poros rungtynės bus žaidžiamos kitą antradienį, lapkričio 14 dieną, Klaipėdoje.

b
gaila laivites biski =\ reikia kad namie pasistengtu pnvz padaryt 5 taskais !!!
2006-11-08
Jausk ka tu nori, nematei varzybu tai nepradek cia filosofuot kas kaip ir kada laimes
2006-11-07
79-72 Neptunas namie laimejo pries utenos krepsinio komanda :) nasilpnai kaip LKL komandai ir zaide visi stipriausi , idomu kaip bus Utenoj??? jauciu Utena laimes :)