Sunkią pergalę trečiajame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės etape šventė Klaipėdos „Neptūnas“. Varžovų neįvertinę uostamiesčio krepšininkai antradienį namie 79:72 (12:21, 28:9, 22:15, 17:27) nugalėjo Utenos „Juventus-LKSK“ klubą.

Iš anksto patikėję pergale prieš Lietuvos Regioninės krepšinio lygos ekipą klaipėdiečiai buvo nubausti nuo pirmųjų minučių. Utenos krepšininkai atitrūko į priekį 7:0 ir po pirmojo kėlinio turėjo 9 taškų pranašumą – 21:12.

Antrajame kėlinuke klaipėdiečiai dar atsilikinėjo 20:25, bet tada sekė jų spurtas 14:0 ir 15 min. šeimininkai jau pirmavo 34:25. Triuškinančią persvarą „Neptūnas“ pasiekė ketvirtojo kėlinio viduryje, kai atitrūko 74:53. Tada šeimininkai visiškai atsipalaidavo, o varžovas greitai ištirpdė skirtumą iki 74:65. Rungtynes klaipėdiečiai baigė turėdami tik 7 taškų skirtumą.

„Neptūnas“: Michailas Anisimovas ir Ronaldas Dorsey po 21, Andrius Petkūnas 14, Vaidotas Pridotkas 10.

„Juventus-LKSK“: M.Kugauda 21, M.Motiejaitis 16, G.Kulbis 10.

Atsakomąsias rungtynes šios komandos žais kitą antradienį Utenoje.

Kogero kad nemąsto. Mėgins verstis tuom ką turi. O dėl Juventus šiaip gal ne kiek jiems sėkminga kiek Neptūnui nesėkminga, ns klydo lygiuose vietuose, nepataikė metimų iš dėkingų situacijų. Sekėsi ir utenai, pataikė nemažai tokių šarų
2006-11-08
Tai naturalu po ligos ir vienos treniruotes staneviciu palaipsniui itrauks i zaidima. Idomu ar neptunas nemasto apie dar vieno papildomo zaidejo isigyjima, nes atsirado spragu po Zavacko isvykimo
2006-11-08
b
Juventusui tesiaog gera diena buvo snd... o is tikryju nieko gero is to juventuso nera! vienas gemorojus nuo baudu metimo linijos mesdavo vos ant spagato sededamas....
2006-11-08
TIksliau žaidė 1.58 min. nepasveikęs, na nėra atsigavęs, po visų antibijotikų dozių.
2006-11-07
o tai ko jis tik tiek zaide? dar nepasveikes normaliai?
2006-11-07
-1
to Ytvaras: o kokios tu nori naudos iš STanevičiaus kai jis žaidė 1 minutę ir 20 sekundžių?
2006-11-07
Abu lakste bet didesnes naudos buvo is dainio
2006-11-07
+1
ir stanevicius, ir dainys zaide jau?
2006-11-07
Na kaip sakė Stanevičius rūbinėje chėbra velnių nuo Kuncaičio gavo ohoho :)) Bet šiaip nusiteikimas buvo tragiškas, jokio noro žaisti, tikiuosi antradieniui kitam nusiteiks kovingiau ir sutriuškins Juventus
2006-11-07
Ka gi , paprasti vyriokai is pa Utenas po siu rungtyniu turbut turetu savimi didziuotis , juk gerai sukovojo pries LKL komanda . Saunuoliai . O stai Neptuno treneris turetu but suruges visas po tokiu jo komandos rungtyniu.