Tris lietuvius turinti Sopoto "Prokom Trefl" komanda - per žingsnį nuo Lenkijos čempionato finalo. Penktadienį trečiose pusfinalio serijos rungtynėse "Prokom Trefl" Zgorzelače 83:75 (17:15, 16:20, 22:19, 28:21) įveikė vietos "Turow" krepšininkus.

Serijoje iki keturių pergalių Sopoto klubas pirmauja 3-0. Į finalą "Prokom Trefl" gali prasimušti sekmadienį, kai bus žaidžiamas ketvirtasis serijos susitikimas.
Tyrs lietuviai prie pergalės prisidėjo 19 taškų.

Po 8 taškus pelnė Tomas Masiulis (2/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 4/6 baudų metimų) ir Tomas Pačėsas (1/1 dvitaškio, 2/4 tritaškių). Pirmasis per 28 minutes atkovojo 6 kamuolius, o gynėjas per 21 minutė atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Darius Maskoliūnas per 7 minutes surinko 3 taškus (1/1 tritaškio). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius.

Nugalėtojams po 14 taškų pelnę Adamas Wojcikas bei Goranas Jagodnikas buvo rezultatyviausi. 13 taškų pridėjo Istvanas Nemethas, o 11 - Markas Milleris.

"Turow" klubui 21 tašką įmetė Yannas Mollinari, 20 - Sebastianas Machowski, o 12 - Charlesas Bennettas (10 atkovotų kamuolių).

Kitoje pusfinalio serijoje Vloclaveko "Anwil" su trimis lietuviais 2-1 pirmauja prieš Varšuvos "Polonia Warbud". Ketvirtasis mačas vyks šeštadienį Varšuvoje.

2005-04-30 20:06
nu geras lietuviai brolius lenkus istrauks:)