Vilniaus „Lietuvos rytas“ be kluptelėjimų žygiuoja ULEB taurės turnyre. Antradienį vilniečiai Prancūzijoje tik po pratęsimo 107:101 nugalėjo Nansi „SLUC Basket“ ir šventė antrąją pergalę. Sezoną „Lietuvos rytas“ pradėjo pergale namie prieš Vršaco „Hemofarm“.

Kai 37-ąją dvikovos minutę „Lietuvos ryto” pranašumas siekė 15 taškų (88:73), mačo baigtis atrodė aiški. Tačiau per likusį laiką vilniečiai pelnė vos 2 taškus, o į tai 17 taškų atsakę Nansi krepšininkai išplėšė pratęsimą.

Per papildomą mačo laiką iniciatyvos ėmėsi Tomas Delininkaitis. Per papildomas 5 minutes jis pelnė 10 taškų ir daugiausiai prisidėjo prie to, kad „Lietuvos rytas“ išliktų nenugalėtas ULEB taurės turnyre.

Pranašumą „Lietuvos rytas“ susikrovė dar susitikimo pradžioje. Šeimininkai pirmajame kėlinyje buvo priekyje 11:6, tačiau Robertas Štelmaheris per tris minutes pataikė tris tritaškius ir išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį 18:16.

Prasidėjus antrajam kėliniui skirtumas šoktelėjo iki 10 taškų ribos (31:21), o po dar vieno Štelmaherio tritaškio „Lietuvos rytas“ atitrūko 16 taškų (43:27). Rekordinę 17 taškų persvarą (50:33) vilniečiai įgijo po Andriaus Šležo taiklaus tolimo metimo besibaigiant antrajam kėliniui.

Antroje dvikovos pusėje „SLUC Basket“ kelis sykius sumažino atsilikimą iki vienaženklės ribos, tačiau „Lietuvos rytas“ tuoj pat atsakydavo rezultatyviomis atakomis. Vis dėlto varžovų spurto atlaikyti nesugebėję svečiai buvo priversti žaisti pratęsimą.

„SLUC Basket“: Danielis McClintockas 24 taškai, Tariqas Kirksay 20 (18 atk. kam.), Cedrickas Banksas 18 (7 kld.), Cyrilas Julianas ir Johnas Linehanas (9 rez. perd.) po 14.

„Lietuvos rytas“: Andre Emmettas 19, Robertas Štelmaheris 18 (6/8 tritaškių), Andrius Šležas 16, Tomas Delininkaitis 12, Mindaugas Lukauskis ir Joao Paolo Batista po 11, Matthew Nielsenas 10, Marijonas Petravičius ir Titulas Ivory (7 rez. perd., 5 kld.) po 5.

AL
as uz Zalgiri bet ir taip sveikinu su pergale !!!
ir taip Z Lrytui patvarkys !!!
2006-11-09
+1
Tai kad zaidzia tokios krepsinio salys kaip Vokietija, Prancuzija... Ten Eurolyga rodo tik todel, kad priversti. O apie ULEB Cup net negalvoja - ciuju jau nuo Eurolygos transliaciju nuostolis eina...
2006-11-08
+1
EEEEeee tai kodel bl, tas druckeris neleidzia palost Eurielkai???
neaaa nu rimtai, ...lol
2006-11-08
tai kai vilniuj zaidzia rodo i rper telika,,, tiesiog ne tas cia lygis kad daug pinigu skirtu translaicijoms,, zaidzia visokiuose kaimuose tai is ten net ner galimybiu transliuot