Sienos „Montepaschi“ su Rimantu Kaukėnu patyrė pirmąją nesėkmę ULEB taurėje, Jeruzalės „Hapoel“ klubui nusileidę 80:85 (14:18, 24:18, 23:30, 19:19).

„Montepaschi“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą paskutiniosiomis ketvirto kėlinio sekundėmis (83:80), tačiau netaiklus Lance‘o McIntyre‘o tolimas metimas atitolino italus nuo pergalės. Netrukus Eduardo Cota realizavo du baudos metimus ir įtvirtino „Hapoel“ pergalę.

Kaukėnas aikštelėje išbuvo 26 minutes, per kurias surinko 8 taškus (2/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei 3 kartus tiksliai asistavo komandos draugams.

„Hapoel“: Mario Austinas 18, Timmy Bowers 14, Juricas Golemacas 11.

„Montepaschi“: Vladimeras Boisa 17, Josephas Forte 17, Lance'as McIntyre 16.