Pirmą nesėkmę antrajame ULEB taurės ture patyrė Antano Sireikos treniruojamas Kazanės „Uniks“ klubas. Rusai išvykoje 84:87 (16:25, 18:27, 28:20, 22:15) turėjo pripažinti Belgrado „Crvena Zvezda“ pranašumą.

Serbai jau pirmoje rungtynių dalyje įgijo 18 taškų persvarą (52:33) ir nors paskutinėmis minutėmis Kazanės krepšininkai priartėjo, tačiau iškovoti pergalės jie nebesugebėjo.

„Pirmoje rungtynių dalyje sužaidėme savo geriausias 20 sezono minučių. Dėl trumpo atsarginių žaidėjų suolo ir kamuojančių traumų mes paskui nežaidėme taip gerai, tačiau parodėme charakterį ir, manau, nusipelnėme pergalės“ – sakė „Crvena Zvezda“ atstovas Vukas Radivojevičius.

„Uniks“ gretose, kaip įprasta, rezultatyviausi buvo lietuviai. Daugiausia taškų surinko Kšyštofas Lavrinovičius, per 22 minutes surinkęs 24 taškus (6/8 dvit., 1/1 trit., 9/9 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, triskart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius per 19 minučių pelnė 13 taškų (5/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Saulius Štombergas per 22 minutes surinko 11 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 5 kartus prasižengė.

„Uniks“: Kšyštofas Lavrinovičius 24 taškai, Darjušas Lavrinovičius 13, Duško Savanovičius 12, Saulius Štombergas 11.

„Crvena Zvezda“: Milanas Gurovičius 28 (14/15 baudų), Pero Antičius 21 (10 atk. kam.), Tadija Dragičevičius 11, Antonio Burksas 10 (7 rez. perd.).

aciu dievui tos lamos nera lietuvos rinktineje :)