Atlantos „Hawks“ (3-1) nesiruošia gerinti antirekordų. Šią naktį po pratęsimo 104:95 įveikę Klivlendo „Cavaliers“ (2-2) ekipą, Atlantos krepšininkai iškovojo trečią pergalę per ketverias rungtynes ir geriausiai per pastaruosius kelis sezonus pradėjo sezoną.

Pernai „Hawks“ sezoną pradėjo 2-16 ir savo trečiąją pergalę iškovojo tik gruodžio dešimtą dieną. Šiemet pasiekti šį pergalių skaičių Atlantos krepšininkai sugebėjo visu mėnesiu anksčiau.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 6 sekundes LeBronas Jamesas nepataikė baudos metimo, o kamuolį atsikovojęs Tyronnas Lue persivarė jį per visą aikštę, prasmuko pro gynėjus ir per aukštai iškeltą Jameso ranką pataikė metimą paskutinę sekundę ir išlygino rezultatą – 90:90.

Po Lue tritaškio pratęsime „Hawks“ išsiveržė į priekį (95:92), o paskui Donyellas Marshallas prametė dvi baudas, Jamesas nepataikė tritaškio, o Joe Johnsonas pelnė 2 taškus su pražanga ir skirtumas šoktelėjo iki 6 taškų – 98:92. Nuo šios akimirkos „Cavs“ nebeatsigavo.

Klivlendo ekipos „centras“ Žydrūnas Ilgauskas rungtyniavo vos 24 minutes ir pelnė 8 taškus (4/11 dvit.), atkovojo 10 kamuolių (7 iš jų – puolime), blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 taškai (5/11 baudų, 7 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), Drew Goodenas 21 (14 atk. kam.), Larry Hughesas 17, Donyellas Marshallas 12.

„Hawks“: Joe Johnsonas 25 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Zaza Pachulia ir Tyronnas Lue (11 rez. perd.) po 19, Joshas Smithas 15.