Vilniaus "Lietuvos rytas" pergale pradėjo LKL pusfinalį. Penktadienį ULEB taurės čempionai savo aikštėje 111:81 (27:26, 27:22, 28:12, 29:21) nugalėjo kitą sostinės klubą "Sakalus".

Į finalą "Lietuvos rytas" gali prasimušti sekmadienį, kai bus žaidžiamas antrasis pusfinalio mačas.

"Sakalai" sugebėjo priešintis oponentams pusę rungtynių. Nors antrojo kėlinio pabaigoje "Lietuvos rytas" pirmavo 43:32, į didžiąją pertrauką ekipos išėjo šeimininkams pirmaujant 54:48.

Lemiamas buvo trečiasis kėlinys. Jį "Lietuvos rytas" pradėjo spurtu 23:4 ir susikrovė 21 taško persvarą - 73:52.

Po trijų kėlinių ekipas skyrė 22 taškai (82:60), o per likusį laiką tempą diktavo šeimininkai.

"Lietuvos rytas" įspūdingai baigė rungtynes. Aidint finalinei sirenai Rolandas Jarutis įmetė į krepšį iš savo aikštės pusės, pelnydamas 111-ąjį tašką.

"Lietuvos rytas": Robertas Štelmaheris 20 taškų, Andrius Šležas 19 (8 atkovoti kamuoliai), Simas Jasaitis 15, Tomas Delininkaitis 12, Robertas Javtokas 9 (7 atk. kam.), Rolandas Jarutis 8.

"Sakalai": Steponas Babrauskas (5 atk. kam.) ir Eligijus Redeckas po 15, Rolandas Vaičius 10, Renaldas Seibutis (5 rezultatyvūs perdavimai) ir Rolandas Matulis po 9, Martynas Gecevičius 8.

Antrasis šių komandų mačas vyks "Sakalų" aikštėje sekmadienį, gegužės 1 dieną.